0212 111 22 33 info@www.teknolas.com

Hakkımızda

Kauçuk sektöründe yaklaşık 50 senelik başarılı geçmişin verdiği güvenle hizmet veren firmamız, 2007 senesinde Teknolas Kauçuk ve Kalıp Sanayi adı altında yeniden yapılanmıştır. Yeniden yapılanma projesi ile organizasyon yapısı ve yönetim anlayışı, yeniden saptanan amaçlara, değişen politikalara, çevre koşullarına ve gelişen teknolojiye bağlı olarak yeniden yorumlandı ve biçimlendi. Kurulduğu günden bugüne kauçuk sektöründe her zaman dinamik ve yeniliklere açık yapısıyla endüstriyel pazardaki yerini her geçen gün büyütmektedir.

Gösterdiği hızlı ve sağlıklı büyüme sonucu bugün geldiği noktada, kauçuk endüstrisinde entegre bir tesis konumuna gelmiştir. Kuruluşundan bugüne sürekli üretim teknolojisini geliştiren firmamız, bugün tamamen kendi formülize ettiği ürünlerle sektör yelpazesini genişletmiştir.

Firmamız, aralıksız AR-GE çalışmaları, yılların getirdiği tecrübesi, uzman kadrosu, yeterli teknik bilgi-donanım ve gelişime açık üretim teknikleri sayesinde kalite konusundaki farkını hissettirmiştir. Teknolas Kauçuk, kalitesini ISO 9001:2008 kalite sistemiyle belgelemiş özverili tedarikçi ruhuyla müşterilerinin isteklerine tam, uygun ve hızlı cevap vermeyi ilke edinmiştir.